Wyświetlanie 91–105 z 476 wyników
LASKA, Austria, Wiedeń, ok. 1900
1,180.00 złLASKA, Austria, Wiedeń, Oscar Julius Dietrich , pocz. XX w.
Drewno, srebro, próba 3, wys. 74,5 cm
LASKA, ok. 1900
1,180.00 złSZPICRUTA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Gottlieb Kurz, pocz. XX w.
Srebro, próba 830, rzemień, dł. 84 cm
TABAKIERKA Z HERBEM, XIX w.
1,475.00 złPLAKIETA Z HERBEM SZLACHECKIM, Śląsk (?), XVII / XVIII w.
4,484.00 złPLAKIETA Z HERBEM SZLACHECKIM, Śląsk (?), XVII / XVIII w.
Miedź repusowana, złocona; śr. 24,5 cm
FOREMKA, XVIII w.
944.00 złKUBEK, Niemcy, Soltau, Röders, pocz. XX w.
472.00 złBAROMETR, Niemcy, XIX/XX w.
472.00 złLORNETKA TEATRALNA, Niemcy, Wrocław-Berlin, Richard Fiedler, ok. 1930
708.00 złLORNETKA TEATRALNA, Niemcy, Wrocław-Berlin, Richard Fiedler, ok. 1930
Mosiądz, złocenie, masa perłowa, masa plastyczna, szkło; 10 cm
TŁOK PIECZĘTNY Z FAKSYMILE PODPISU. XIX/XX w.
944.00 złPUDEŁKO NA PAPIEROSY – AUTOMAT, pocz. XX w.
590.00 złPUDEŁKO NA PAPIEROSY – AUTOMAT, pocz. XX w.
Drewno, masyw buk, fornir orzech, mechanizm sprężynowy; 11,5 x 15,5 x 10 cm
PINCE-NEZ, XIX/XX w.
1,416.00 złTŁOK PIECZĘTNY, poł. XIX w.
590.00 złTEODOLIT, Niemcy, po 1886
1,770.00 zł