PLAKIETA Z HERBEM SZLACHECKIM, Śląsk (?), XVII / XVIII w.

4,484.00

Miedź repusowana, złocona; śr. 24,5 cm

Herbem tym (róg myśliwski, taki sam klejnot na trzech piórach strusich) posługiwały się rodziny Gelbhorn (Gellhorn) i Bebesen