Wyświetlanie 106–120 z 474 wyników
RYNGRAF Z MATKA BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ NA ORLE, Polska, poł. XX w.
354.00 złRYNGRAF Z MATKA BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ NA ORLE, Polska, poł. XX w.
Biały metal brązowiony, 8 x 6,5 cm, łańcuszek
RAMA
17,500.00 zł10 PŁYT GRAMOFONOWYCH
472.00 złPŁYTA GRAMOFONOWA
59.00 złPŁYTA GRAMOFONOWA
59.00 złFLAGA WARSZAWSKIEGO TOWARZYSTWA WIOŚLARSKIEGO, ok. 1970
590.00 złFLAGA WARSZAWSKIEGO TOWARZYSTWA WIOŚLARSKIEGO, ok. 1970
Drewno, płótno, nadruk barwny, bawełna (sznurek)
TOREBKA, XIX/XX w.
590.00 złTOREBKA, XIX/XX w.
Zamsz, jedwab, mosiądz, paciorki szklane malowane na perłowe, kryształ górski, szer. 20 cm
PUGILARES PAMIĄTKOWY Z PIKNIKU TEREZJAŃSKIEGO, Austria, Wiedeń, 1900
590.00 złPUGILARES PAMIĄTKOWY Z PIKNIKU TEREZJAŃSKIEGO, Austria, Wiedeń, 1900
Skóra barwiona, brąz (medalion z cesarzową Marią Teresą), 12,5 x 6,5 cm (zamknięty)
FAJKA, pocz. XX w.
354.00 złPRZYCISK DO PAPIERU W FORMIE POMNIKA WOJNY FRANCUSKO-PRUSKIEJ, Niemcy, po 1871
708.00 złPRZYCISK DO PAPIERU W FORMIE POMNIKA WOJNY FRANCUSKO-PRUSKIEJ, Niemcy, po 1871
Brąz srebrzony, dociążony, wys. 10,5 cm
NÓŻ DO PAPIERU I BRELOK FIRMOWY DAEWOO, ok. 1995
590.00 złNÓŻ DO PAPIERU I BRELOK FIRMOWY DAEWOO, ok. 1995
Srebro, próba 925, bursztyn, waga cłk. 44,4 g, dł.15 i 9,5 cm
ZESTAW NA BIURKO DEKOROWANY MOTYWEM LILII, ok. 1930
767.00 złWALIZKA Z PRZYBORAMI TOALETOWYMI, Polska, Warszawa, I. Wasiński, ok. 1930
1,180.00 złWALIZKA Z PRZYBORAMI TOALETOWYMI, Polska, Warszawa, I. Wasiński, ok. 1930
Skóra, mosiądz niklowany, pokrowiec brezent; 31,5 x 50 cm
STERYLIZATOR INSTRUMENTÓW MEDYCZNYCH, k. XIX w.
590.00 złDZBAN, XIX w.
590.00 zł