SZPICRUTA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Gottlieb Kurz, pocz. XX w.

1,180.00

Srebro, próba 830, rzemień, dł. 84 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 830; GK. koniczyna