KUBEK, Niemcy, Soltau, Röders, pocz. XX w.

472.00

Proj. Frido Witte

Cyna, wys. 11,5, śr. 8 cm

Puncowanie: B 7 T / A R S nad trzema kwiatami / Röders / Entw. Frido Witte