PUDEŁKO NA PAPIEROSY – AUTOMAT, pocz. XX w.

590.00

Drewno, masyw buk, fornir orzech, mechanizm sprężynowy; 11,5 x 15,5 x 10 cm

Stan: ubytki forniru