Wyświetlanie 61–66 z 66 wyników
POPIERSIE KOBIECE, ok. 1900
690.00 złJean-Jacques PRADIER
4,600.00 złJean-Jacques PRADIER
GRAJĄCA W KOŚCI
Brąz patynowany, wys. 23, podstawa 23 x 18 cm
Sygnowany na podstawie: F.BARBEDIENNE.FONDEUR.; okrągły stempel: głowa mężczyzny, wokół napis: REDUCTION MECANIQUE, u dołu A COLLAS | BREVETÉ; na dnie wyryte: II0; KKK
FIGURA, CHRONOS, pocz. XIX w.
3,220.00 złFIGURA, CHRONOS, pocz. XIX w.
Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany, czerwony marmur (podstawa), wys. całk. 32,5 cm, podstawa 4,5 x 24,5 x 10,5 cm
Stan zachowania: brak kosy i klepsydry.
PLAKIETA, JOACHIM LELEWEL, Polska, XIX/XX w.
977.00 złPLAKIETA, JOACHIM LELEWEL, Polska, XIX/XX w.
Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany, śr. 16 cm
EKRYTUAR, XIX/XX w.
3,220.00 złEKRYTUAR, XIX/XX w.
Brąz odlewany, cyzelowany, złocony; 13 x 36,5 x 24,5 cm
Na lwich łapach z dwoma kałamarzami o pokrywkach na zawiasach
Wybite: 1111
WAZA ZE ZNAKAMI ZODIAKU, XIX/XX w.
2,012.50 zł