Wyświetlanie 16–30 z 66 wyników
102. PARA PODSTAW LICHTARZY, Polska, Warszawa, Gustaw Roszkowski, 1884
8,000.00 zł102. PARA PODSTAW LICHTARZY, Polska, Warszawa, Gustaw Roszkowski, 1884
Brąz; wys. 39,5, cm
PRZYCISK DO PAPIERU Z LEŻĄCYM FAUNEM, ok. 1920
600.00 złNÓŻ DO PAPIERU Z FIGURĄ LEŻĄCEJ KOBIETY, pocz XX w.
944.00 złRYNGRAF Z ORŁEM W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1930
5,400.00 złRYNGRAF Z ORŁEM W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1930
Brąz, 33 x 26 cm, łańcuszek
TRZY FIGURKI ZWIERZĄT, XIX/XX w.
590.00 złPOPIELNICZKA W KSZTAŁCIE GŁOWY MASZKARONA, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy (?), przed 1939
3,304.00 złPOPIELNICZKA W KSZTAŁCIE GŁOWY MASZKARONA, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy (?), przed 1939
Brąz, 10 x 16 x 16 cm
ŚWIECZNIK KLASYCYSTYCZNY, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1900
9,000.00 złŚWIECZNIK KLASYCYSTYCZNY, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1900
Brąz złocony; 11,5 x 24 x 9 cm
PUCHAR WOTYWNY Z FRYZEM Z JASZCZUREK, Afryka, Mali, lud Dogonów, 1 poł. XX w.
920.00 złPUCHAR WOTYWNY Z FRYZEM Z JASZCZUREK, Afryka, Mali, lud Dogonów, 1 poł. XX w.
Brąz, wys. 24,5 cm
POPIERSIE CARA ALEKSANDRA I, Polska, Warszawa, Ławski, 1840
17,250.00 złPOPIERSIE CARA ALEKSANDRA I, Polska, Warszawa, Ławski, 1840
Brąz, złocenie, patynowanie, wys. całk. 14 cm
ŚWIECZNIK W FORMIE GRYFA, XIX w.
1,770.00 złPARA KINKIETÓW EMPIROWYCH, 1 tercja. XIX w
2,875.00 złEMPIROWY KANDELABR Z TRZONEM W FORMIE PUTTA, 1 poł. XIX w.
6,900.00 złEMPIROWY KANDELABR Z TRZONEM W FORMIE PUTTA, 1 poł. XIX w.
Brąz złocony, wys. 66 cm, pięciopłomienny
STANISŁAW STASZIC, Polska, 1 poł. XX w.
368.00 złPLAKIETA, ADAM MICKIEWICZ, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.
600.00 złPLAKIETA, ADAM MICKIEWICZ, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.
Proj. Pierre Jean David d’Angers (1788–1856)
TONDO, TADEUSZ KOŚCIUSZKO, Polska, przed 1956
368.00 złTONDO, TADEUSZ KOŚCIUSZKO, Polska, przed 1956