EKRYTUAR, XIX/XX w.

3,220.00

Brąz odlewany, cyzelowany, złocony; 13 x 36,5 x 24,5 cm
Na lwich łapach z dwoma kałamarzami o pokrywkach na zawiasach
Wybite: 1111

Brak wkładów