Wyświetlanie 31–45 z 66 wyników
EKRYTUAR, pocz. XX w.
1,380.00 złCzesław MAKOWSKI
3,360.00 złPLAKIETA W WYŻŁEM, XIX/XX w.
460.00 złKLEOPATRA – PODPÓRKA DO KSIĄŻEK, pocz. XX w.
575.00 złKLEOPATRA – PODPÓRKA DO KSIĄŻEK, pocz. XX w.
Relief, stop cynowy, patynowany na zielono, 15,5 x 9,5 x 5,5 cm
ODLEW PRAWEJ DŁONI ARTYSTY, XIX/XX w.
3,220.00 złPARA KANDELABRÓW W STYLU EMPIROWYM, 2 poł. XIX w.
14,750.00 złCZARA WŁOCŁAWSKA, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, po 1909
18,000.00 złKANDELABR TRÓJRAMIENNY, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1900
21,240.00 złKANDELABR TRÓJRAMIENNY, Polska, Warszawa, Bracia Łopieńscy, ok. 1900
Brąz złocony, wys. 63 cm, rozstaw ramion 26 cm
KARTUSZ NEOROKOKOWY Z HERBAMI JELEŃ II I LUBICZ, Polska, poł. XIX w.
2,875.00 złKARTUSZ NEOROKOKOWY Z HERBAMI JELEŃ II I LUBICZ, Polska, poł. XIX w.
Brąz odlewany, cyzelowany, grawerowany, 20 x 22,5 cm
PRZYCISK DO PAPIERU Z JASZCZURKĄ, 2 poł. XIX w.
517.00 złBUDDYJSKI DZWONEK RYTUALNY, Mongolia, XIX w.
828.00 złKauko Kalervo RÄSÄNEN
402.00 złKauko Kalervo RÄSÄNEN
MEDAL TEATRALNY, 1985
Brąz, odlew, śr.11 cm
Sygnowany: Kauko Rasanen 85
POPIERSIE NAPOLEONA, XIX w.
2,040.00 złPOPIELNICZKA Z PSEM, 1 tercja XX w.
345.00 złTŁOK PIECZĘTNY Z MONOGRAMEM JC, 1 poł. XIX w.
632.00 złTŁOK PIECZĘTNY Z MONOGRAMEM JC, 1 poł. XIX w.
Miedź złocona, filigran, wys.8,5 cm, pole śr. 23 mm