Wyświetlanie 46–60 z 66 wyników
PARA WAZONÓW ZE SMOKAMI, Japonia, pocz. XX w.
1,140.00 złŻYRANDOL OŚMIORAMIENNY, XVIII/XIX w.
4,025.00 złWAZA W KSZTAŁCIE NACZYNIA HU, Chiny, XIX w.
1,035.00 złWAZA W KSZTAŁCIE NACZYNIA HU, Chiny, XIX w.
Brąz, brązowa patyna, wys. 21 cm, w rezerwach pejzaże z postaciami nad wodą
WAZON, Indie, XIX w.
805.00 złKAGANEK NA ŚWIECĘ, Polska, Warszawa, Wiktor Gontarczyk, okres międzywojenny
4,200.00 złKAGANEK NA ŚWIECĘ, Polska, Warszawa, Wiktor Gontarczyk, okres międzywojenny
Brąz, 9 x 18,5 x 9,5 cm
MINIATURA PINAKLA, XIX w.
575.00 złZAWIESZKA NA PACHNIDŁA, XVIII/XIX w.
402.00 złZAWIESZKA NA PACHNIDŁA, XVIII/XIX w.
Brąz, emalia, wys. 55 mm
Odkręcana pokrywka
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
NÓŻ DO PAPIERU Z UCHWYTEM W FORMIE RYBY, pocz. XX w.
460.00 złWAZA Z PUTTAMI, XVIII/XIX w.
9,600.00 złWAZA Z PUTTAMI, XVIII/XIX w.
Brąz patynowany i złocony, czerwony marmur, wys. całk. 34 cm
GŁOWA CHŁOPCA, 1 poł. XX w.
920.00 złGŁOWA CHŁOPCA, 1 poł. XX w.
Brąz, czarny marmur (podstawa), wys. całk. 18 cm, podstawa , 5,5, x 8 x 8 cm
KANDELABR SIEDMIOŚWIECOWY, XVIII/XIX w.
9,204.00 złKANDELABR SIEDMIOŚWIECOWY, XVIII/XIX w.
Brąz złocony (dwa rodzaje złocenia – matowe i polerowane) i patynowany na czarno, wys. 86 cm
KINKIET SECESYJNY, ok. 1900
230.00 złKINKIET SECESYJNY, ok. 1900
230.00 złWAZON Z Z GAŁĄZKĄ JAWORU, Polska, Warszawa, Kranc & Łempicki, 1932-1939
2,875.00 złWAZON Z Z GAŁĄZKĄ JAWORU, Polska, Warszawa, Kranc & Łempicki, 1932-1939
Brąz, wys. 25 cm
Stan zachowania: brak jednego listka
Pochodzenie: spadkobiercy rodziny brązowników
TRZY ŚWIECZNIKI KOLUMNOWE, Polska, Warszawa, ok. 1830
5,175.00 złTRZY ŚWIECZNIKI KOLUMNOWE, Polska, Warszawa, ok. 1830
Brąz złocony, wys. 31 cm, śr. podstawy 14,5 cm
Na kolistej podstawie zdobionej na brzegu ornamentem palmetowym, dalej girlandami kwiatowymi z motylami, , trzon u dołu zdobiony girlandami i palmetami, wyżej kanelowany, zwieńczony koszem z wieńcem owoców, tuleja tulipanowa z profitką.
Stan zachowania: jeden ze świeczników wtórnie zelektryfikowany
Pochodzenie: kolekcja Rotwandów