Wyświetlanie 211–225 z 332 wyników
096. Elisabeth POCHHAMMER
3,000.00 złGaetano de MARTINI
2,360.00 złCHŁOPCZYK Z KONIKIEM, pocz. XIX w.
1,440.00 złŚPIĄCA DIANA, 1 poł. XIX w.
3,600.00 złNIEMIECKI NAŚLADOWCA MALARSTWA HOLENDERSKIEGO
8,260.00 złMalarz francuski
11,800.00 złWacław GRANZOW
1,770.00 złPEJZAŻ WŁOSKI ZNAD ALPEJSKIEGO JEZIORA, pocz. XX w.
1,800.00 złPEJZAŻ WŁOSKI ZNAD ALPEJSKIEGO JEZIORA, pocz. XX w.
Olej, karton naklejony na płótno, 32 x 39,5 cm
381. Jerzy FEDKOWICZ
5,000.00 złŚWIĘTA CECYLIA, XVIII w.
21,600.00 złEmilia REICHEL
4,130.00 złŁODZIE NA LAGUNIE WENECKIEJ, poł. XX w.
2,950.00 złHans BURKANDT
1,770.00 złFryderyk PAUTSCH
3,540.00 złM. MARCHI
2,124.00 zł