NIEMIECKI NAŚLADOWCA MALARSTWA HOLENDERSKIEGO

8,260.00

CHŁOPSKA ZABAWA W KARCZMIE, XVIII w.

Olej, płótno; 51 x 60,5 cm

Stan zachowania: obraz po dawnej konserwacji, płótno dublowane.
Do obrazu załączona opinia Marii Kluk.