3,000.00 zł
PARA PORTRETÓW MAŁŻEŃSKICH, 1876
Olej, płótno dublowane; 59,5 x 49,5 cm
Sygnowane : E. Pochchammer / 1876
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 5000 – 6000
Katalog Aukcyjny