096. Elisabeth POCHHAMMER

3,000.00

PARA PORTRETÓW MAŁŻEŃSKICH, 1876

Olej, płótno dublowane; 59,5 x 49,5 cm

Sygnowane : E. Pochchammer / 1876

Cena wywoławcza 3000

Estymacja 5000 – 6000