ŚWIĘTA CECYLIA, XVIII w.

21,600.00

Olej, blacha miedziana; 19,5 x 15,5 cm

Na odwrocie napis: Scola Bolognese

Ramka zdobiona mosiężną winoroślą i czterema malowanymi miniaturami