CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 30.11.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Helena KRAJEWSKA

TOPOLE WCZESNĄ WIOSNĄ, 1977 Olej, płótno, 20 x 27 Opisany na p-p Pochodzenie: ze spuścizny po artystce

Warszawa,
30.11.2020 roku
Podpis sprzedawcy