Dlaczego warto powierzyć nam swoje obiekty?

 • Jesteśmy  jednym z najstarszych i największych domów aukcyjnych w Polsce.  Od ponad 30 lat specjalizujemy się w profesjonalnym handlu antykami i sztuką współczesną, mamy za sobą sprzedaż wielu znaczących przedmiotów i mamy za sobą wiele rekordów aukcyjnych

 • Doświadczenie od pokoleń. Jesteśmy rodzinną firmą, która powstała z zamiłowania do dzieł sztuki i historii. Już drugie pokolenie kontynuuje rodzinną tradycję Domu Aukcyjnego Ostoya. 

 • Uzyskamy najwyższą cenę za Twoje dzieło sztuki. Przez lata poznaliśmy setki kolekcjonerów i co miesiąc przesyłamy im naszą najnowszą ofertę, a sprzedaż na aukcji gwarantuje uzyskanie najwyższej ceny.

 • Gwarancja uczciwej wyceny.  Wszystkie oferty wyceniamy na podstawie analizy notowań rynkowych, dzięki czemu poznasz precyzją wartość przedmiotu. Wyceny obiektów aukcyjnych są bezpłatne i niezobowiązujące.

 • Mamy najniższe prowizje na rynku! Jako jedyni na rynku posiadamy progresywny system naliczania prowizji- im wyższa cena obiektu, tym niższa kwota prowizji.

 • Sprzedaj obiekt w 5 tygodni. Aukcje organizujemy co miesiąc, dzięki temu twoje dzieło sztuki szybko trafi do sprzedaży.

   

Jak wygląda procedura sprzedaży?

 • Zgłoś swój obiekt do sprzedaży. Możesz to zrobić telefonicznie, emailowo lub osobiście. 

 • Po wstępnej wycenie zapraszamy z rzeczami do naszego salonu, gdzie podpiszemy umowę. Ofertę możesz dostarczyć do nas osobiście lub nadać kurierem.

 • Obiekty pozostaną w naszej galerii i zaczniemy szykować ofertę aukcyjną- zobacz terminy aukcji . Wykonamy fotografie, a nasi eksperci ocenią i opiszą obiekt do katalogu.

 • Wypłaty realizujemy do 14 dni od sprzedaży obiektu. W przypadku nie sprzedania obiektu na aukcji, obiekt pozostaje w sprzedaży galeryjnej.

 • Jesteśmy otwarci 6 dni w tygodniu. Biuro przyjęć aukcyjnych pracuje w godzinach 11-19, a w soboty do 15.

 

Jakie przedmioty przyjmujemy na aukcje ?

 

 

obrazy polskich i zagranicznych artystów

grafiki, plakaty i fotografie

stare książki

brązy i rzeźby

polski design z lat 60 tych

biżuterię, złoto, srebra, platery

militaria, białą broń i elementy uzbrojenia

przedmioty patriotyczne, historyczne i pałacowe

ikony i sztukę rosyjską

oraz inne antyki i dzieła sztuki

 

 

 

Jak zgłosić obiekt do sprzedaży ?

 

 

 

PRZEZ INTERNET

Przyślij zdjęcie z wymiarami na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

OSOBIŚCIE

Przywieź obiekt do naszego salonu aukcyjnego przy ul. Gen. J. Zajączka 8 w Warszawie.

 

W DOMU WŁAŚCICIELA

Umów się na wizytę, przyjedziemy do Ciebie! Zadzwoń pod numer 22 839 24 06 lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 
 
 

Jak kształtują się nasze prowizje ?

Nasze prowizje jako jedyne na rynku są progresywne !

Cena obiektu (PLN) Nasza prowizja

powyżej 100 000

7%

powyżej 50 000 - 100 000

10%

powyżej 10 000 - 50 000

15%

powyżej 1000-10 000

20%

do 1000

25%
Stawka prowizji liczona jest od ceny wywoławczej zawartej w umowie.