CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 24.11.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Helena KRAJEWSKA

RABKA. PORĘBA JESIENIĄ, 1977 Olej, płótno naklejone na karton; 26 x 36,5 cm Opisany na p-p Pochodzenie: ze spuścizny po artystce

Warszawa,
24.11.2020 roku
Podpis sprzedawcy