CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 30.11.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

DZBAN DO PIWA, Niemcy, Grenzhausen, R. Merkelbach, k. XIX w.

Kamionka; wys. 31 cm
Sygnowany na spodzie: litery "RM" wpisane w sześcioramienną  gwiazdę; "F"; "283"

Warszawa,
30.11.2020 roku
Podpis sprzedawcy