CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 07.7.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Anton MÜLLER-WISCHIN

MARTWA NATURA Z PIWONIAMI I PORCELANOWYM WAZONEM Olej, płótno; 61 x 82 cm Na odwrocie napis: Anton Müller-Wischin

Warszawa,
07.7.2020 roku
Podpis sprzedawcy