CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 24.11.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Błażej Iwanowski

POKÓJ AUDIENCJONALNY STARY NA ZAMKU KRÓLEWSKIM W WARSZAWIE Olej, płótno; 49,6 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Błażej Iwanowski

Warszawa,
24.11.2020 roku
Podpis sprzedawcy