CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 02.12.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Błażej Iwanowski

AMFITEATR W ŁAZIENKACH, 1958

Olej, płótno;
52 x 78,5 cm
Sygnowany l.d.: Błażej Iwanowski | 1958

Warszawa,
02.12.2020 roku
Podpis sprzedawcy