CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 01.3.2021 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Adolphe Joseph HUOT

PRZYPOWIEŚĆ O CHCIWYM ROLNIKU wg Rembrandta, przed 1880 Litografia, papier; 276 x 335 mm Sygnowana z płyty pod ryciną l: Huot, Lith.; p.: Imprimé par PAUL PETIT.

Warszawa,
01.3.2021 roku
Podpis sprzedawcy