CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 03.8.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Gustaw PILLATI

KOBIETY PRZED DWOREM
Olej, płótno, 25 x 35 cm
Sygnowany p. d.: G. Pillati

Warszawa,
03.8.2020 roku
Podpis sprzedawcy