CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 11.8.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Henryk Wieczorek

Konie zaprzężone do wozu Olej, tektura; 35 x 47 cm
Sygnowany p.d.: HWieczorek

Warszawa,
11.8.2020 roku
Podpis sprzedawcy