CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 20.1.2021 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

023. PEJZAŻ Z RZEKĄ, poł. XX w.

Olej, płótno; 40,5 x 80,5 cm

Warszawa,
20.1.2021 roku
Podpis sprzedawcy