CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 24.11.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Bronisław Wojciech LINKE

FOTOGRAFIE WIOSENNE, 1953 10 rysunków, tusz, papier fotograficzny; 25,5 x 21 cm; 9 sygnowanych: B W Linke 1953; wszystkie na odwrocie: B.W.Linke / Fotografie wiosenne / listy inwent. II – 187 / X.62; tytuły ołówkiem pod rysunkami

Warszawa,
24.11.2020 roku
Podpis sprzedawcy