CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 30.11.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Dante Alighieri, Włochy, 2 połowa XIX w.

Fajans delikatny, szkliwo ołowiowo-boraksowe; wys. 42 cm Stan zachowania: uzupełnienia dłoni

Warszawa,
30.11.2020 roku
Podpis sprzedawcy