CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 11.8.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Hans LENTZ

PIWONIE W WAZONIE, 1919 Olej, tektura; 79 x 68 cm (owal) Sygnowany l.d.: Hans Lentz Febr. 1919

Warszawa,
11.8.2020 roku
Podpis sprzedawcy