CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 30.11.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Filiżanka z mikromozaiką, Wiedeń, 1 ćw. XIX w.

Porcelana, farby naszkliwne; wys. 6 cm Sygnatura pod szkliwem, malowana kobaltem: trójpolowa tarcza oraz wyciskany numer nieodczytany. Uszko rekonstruowane.

Warszawa,
30.11.2020 roku
Podpis sprzedawcy