CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 08.8.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Hubert HEIMBORDT

KONESER, pocz. XX w. Olej, tektura; 39 x 26 cm Sygnowany l.g.: Hubert Heimbordt | Munchen

Warszawa,
08.8.2020 roku
Podpis sprzedawcy