CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 11.8.2020 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

H. MALISZEWSKI

PORTRET CYGANKI, lata 30-te XX w.
Olej, płótno; 96,2 x 88,6 cm
Sygnowany l.d.: H. MALISZEWSKI

Warszawa,
11.8.2020 roku
Podpis sprzedawcy