CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Dom Aukcyjny Ostoya uprzejmie informuje, że w dniu: 01.3.2021 roku został nabyty w salonie Domu Aukcyjnego Ostoya przy ul. Gen. Zajączka 8 w Warszawie:

Album ROYAL AIR FORCE FORM 4003

Oprawa twarda, płócienna 35 x 30 cm
Wewnątrz zdjęcia dotyczące polskich formacji lotniczych w Wielkiej Brytanii czasów II wojny, mapy, kopie dokumentów, cztery akwarele z 1942 r. z karykaturami Stanisława Poziomka (304 dyw. bombowy) o raz trzech dowódców 305. dywizjonu bombowego: Jana Jankowskiego, Bohdana Kleczyńskiego i Roberta Beilla; karykatura portretowa czarna i biała kredką, z dedykacją, sygnowana: AF 39.
Własność kapitana Szymona Milewskiego.

Warszawa,
01.3.2021 roku
Podpis sprzedawcy