PARA TALERZY REGUŁĄ BENEDYKTYŃSKĄ, Niemcy, XVIII/XIX w.

690.00

Cyna, śr. 38,5 cm
Dekoracja ryta z napisami: Ora et labora Deus adest sine mora
Sygnowane: na jednym archanioł Michał z napisem: ZINN HEINR. REMIG. (FRIES); na drugim orzeł z literami BI