Wyświetlanie 361–375 z 430 wyników
Tomasz KORNACKI
172.00 złTomasz KORNACKI
KRASICZYN, 1966
Tusz, piórko, akwarela, karton; 35 x 25 cm
Sygnowany l.d.: TKornacki | 1966.
Wewnątrz dedykacja imieninowa dla dyrektora Mieczysława Ptaśnika z podpisami pracowników
Wincenty LEWANDOWSKI
287.00 złWincenty LEWANDOWSKI
DWóR ARTUSA, 1972
Akwaforta, papier; 33 x 25,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Dwór Artusa w Gdańsku (akwaforta 3/50) W Lewandowski 1972 r.
GRAFIK POLSKI o monogramie HG
115.00 złStanisław DYBOWSKI
966.00 złStanisław DYBOWSKI
BUDUJEMY NOWY DOM, 1955/1956
Kredki, papier; 21 x 29,5 cm
Sygnowany p.d.: St-Dybowski
Na odwrocie nalepka CBWA Warszawa z 1956 r. z opisem pracy
Luis Miguel VALDÉS MORALES
2,875.00 złLuis Miguel VALDÉS MORALES
FIDEL CASTRO, 1977
Serigrafia, karton; 36 x 51,5 cm
Jan Konrad CHOROSZUCHA
57.00 złJan Konrad CHOROSZUCHA
Teka SZKICE Z KRAJU CHOPINA, 1984
Wyd. Scangraph, Warszawa
Nakład 1000 numerowanych egz., nr 508, sygnowany przez autora
41,5 x 31 cm, 15 tablic
PETERSBURG – SOBÓR ŚW. IZAAKA, ok. 1970
230.00 złPETERSBURG – SOBÓR ŚW. IZAAKA, ok. 1970
MALARZ POLSKI
PETERSBURG – SOBóR ŚW. IZAAKA, ok. 1970
Flamaster, papier; 50 x 37 cm
WAWEL, ok. 1970
230.00 złTomasz KORNACKI
483.00 złTomasz KORNACKI
ZAMEK W WIŚNICZU, 1968
Akwarela, karton; 29 x 25 cm
Sygnowany p.d.: Tomasz Kornacki / XII 1968 roku
Wewnątrz dedykacja dla Mieczysława Ptaśnika od pracowników
Tadeusz CIEŚLEWSKI ojciec
601.00 złTadeusz CIEŚLEWSKI ojciec
FRAGMENT STAREGO MIASTA
Ołówek, akwarela, karton; 14,5 x 17,5 cm
Tadeusz CIEŚLEWSKI ojciec
1,004.63 złTadeusz CIEŚLEWSKI ojciec
481.00 złTadeusz CIEŚLEWSKI ojciec
WIDOK OD ULICY CELNEJ NA RYNEK STAREGO MIASTA
Ołówek, karton; 14,5 x 11,7 cm
Tadeusz CIEŚLEWSKI ojciec
481.00 złSCENA FIGURALNA, XX w.
345.00 zł