Stanisław PRZEWŁOCKI

287.00

    PEJZAŻ Z DWOMA ŚWIERKAMI

    Akwarela, papier; 2 x 3,7 cm

    Sygnowany p.d.: St. Przewłocki

Stanisław PRZEWŁOCKI
ur. 1953
Znany i ceniony malarz wrocławski. miał wystawy w Polsce, USA, Japonii, Szwecji, na Litwie, we Francji, Włoszech, Niemczech. Zafascynowany pejzażem i tym co go buduje, zachwycony światłem i jego wibracją, łapie chwile by je zatrzymać i utrwalić.