Wyświetlanie 301–315 z 398 wyników
Michał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złMichał ZABOROWSKI
5,434.00 złJacek ŁYDŻBA
4,226.00 złJacek ŁYDŻBA
4,226.00 złBronisława WILIMOWSKA
1,150.00 złBronisława WILIMOWSKA
PEJZAŻ ZIMOWY (Z WAŁU POMORSKIEGO II), 1980
Olej, płótno; 65 x 100
sygnowany l.d. BWilim; sygnowany i opisany na odwrocie
Bronisława WILIMOWSKA
1,150.00 złJacek ŁYDŻBA
3,622.00 złJacek ŁYDŻBA
5,433.00 złJacek ŁYDŻBA
5,433.00 złWłodzimierz ZAKRZEWSKI
4,576.00 złWłodzimierz ZAKRZEWSKI
KUNSTHISTORISCHES MUSEUM W WIEDNIU, 1958
Olej, karton naklejony na sklejkę; 33,5 x 62 cm
Sygnowany p.d. W. ZAKRZEWSKI 1952 | Kunsthistorisches Museum