SOLNICZKA Z ŁYŻECZKĄ, Niemcy, 3 ćw. XIX w.

800.00

Srebro, próba 13, waga 92 g, wys. 5,2, śr. 8,5 cm
Puncowanie: 13; 11052
Na czterech ulistnionych nóżkach, dno koliste, korpus od zewnątrz giloszowany, kołnierz wywinięty, zdobiony kwiatkami