517.00 zł
Srebro, próba 84, waga 41 g, wys. 3,5, śr. 7 cm Puncowanie: monogram złotnika A.W.W.; cecha probierza Wiktora Sawinkowa z monogramem B.C. i datą 1869; 84; św. Jerzy