Wyświetlanie 691–705 z 796 wyników
CZTERY NOŻE DOR RYB FASON BAROCCO Z HERBEM PARYŻA, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1890
690.00 złCZTERY NOŻE DOR RYB FASON BAROCCO Z HERBEM PARYŻA, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1890
Plater na nowym srebrze, dł. 22,5 cm
ŁOPATKA DO CIASTA, Włochy, Padwa, Calegaro di Luigi, ok. 1950
460.00 złŁOPATKA DO CIASTA, Włochy, Padwa, Calegaro di Luigi, ok. 1950
Srebro, próba 800, waga 125 g, dł. 25 cm
TRZY SZTUĆCE SERWINGOWE, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, po 1931
517.00 złTRZY SZTUĆCE SERWINGOWE, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, po 1931
Trzonki srebrne, czerpaczki i ostrze srebrzone, waga całk. 202 g; nóż do masła, łyżka sałatkowa, chochelka (20; 22,5; 17 cm)
ŁOPATKA DO CIASTA, Dania, Kopenhaga, 1866
230.00 złSZEŚC ŁYŻECZEK, Związek Radziecki, Kijów, Zakłady im Dzierżyńskiego, ok. 1965
545.00 złSZEŚC ŁYŻECZEK, Związek Radziecki, Kijów, Zakłady im Dzierżyńskiego, ok. 1965
Srebro, próba 875, waga 112 g, dł. 11,5 cm
SZEŚC ŁYŻECZEK SECESYJNYCH, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1900
345.00 złSZEŚC ŁYŻECZEK SECESYJNYCH, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1900
Plater na nowym srebrze, dł.11,5 cm
ZESTAW SZTUĆCÓW FASON Z MEDALIONEM, Polska, Warszawa, Norblin, Fraget, Zylberberg, ok. 1890
2,500.00 złZESTAW SZTUĆCÓW FASON Z MEDALIONEM, Polska, Warszawa, Norblin, Fraget, Zylberberg, ok. 1890
Plater na mosiądzu i nowym srebrze, stal (ostrza noży), w składzie: 6 noży 27 cm, 1 nóż 26 cm, 6 noży 21,5 cm, 1 łyżka 21,5 cm, 7 widelców 22,5 cm, 2 widelce 19,5 cm, 2 łyżeczki 15 cm, 1 łyżeczka 14 cm, 2 łyżeczki 12,5 cm, razem 28 sztuk
PIĘĆ ŁYŻECZEK, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, po 1931
805.00 złPIĘĆ ŁYŻECZEK, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, po 1931
Srebro, próba 3, waga 167 g, dł.14 cm
SZCZYPCE DO CUKRU, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.
115.00 złSZCZYPCE DO CUKRU, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.
Plater na mosiądzu, dł. 14,5 cm
ŁYŻECZKA DO CUKRU, Polska, Warszawa, Josek Zylberberg, pocz. XX w.
115.00 złŁYŻECZKA DO CUKRU, Polska, Warszawa, Josek Zylberberg, pocz. XX w.
Plater na nowym srebrze, dł. 15 cm
ŁYŻKA W STYLU ROKOKOWYM, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Wilhelm Binder, k. XIX w.
230.00 złŁYŻKA W STYLU ROKOKOWYM, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Wilhelm Binder, k. XIX w.
Srebro próba 800, waga 39 g, dł. 19 cm
ZESTAW SZTUĆCÓW, fason Księstwo Warszawskie, Polska, Warszawa, Fraget, pocz. XX w.
1,725.00 złZESTAW SZTUĆCÓW, fason Księstwo Warszawskie, Polska, Warszawa, Fraget, pocz. XX w.
Trzonki: plater na nowym srebrze, zębiska i ostrza stalowe, niklowane; w składzie: 2 widelce do wędlin (20 cm), nóż do sera, nóż do masła (19 cm), 6 widelczyków (15,5 cm), 5 nożyków (16,5 cm); razem 15 sztuk
SZTUĆCE OBIADOWE, Polska, Warszawa, firma Radke, po 1921
2,300.00 złSZTUĆCE OBIADOWE, Polska, Warszawa, firma Radke, po 1921
Po trzy łyżki i widelce, srebro, próba 2, waga 511 g; dł. 22,5 cm
WIDELEC, Polska, Warszawa, Władysław Hempel, 1908-1914
230.00 złWIDELEC, Polska, Warszawa, Władysław Hempel, 1908-1914
Srebro (trzonek), próba 84, stal złocona (zębisko) waga 50,1 g, dł.19 cm
SZTUĆCE WZÓR KSIĘSTWO WARSZAWSKIE, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1970
4,500.00 złSZTUĆCE WZÓR KSIĘSTWO WARSZAWSKIE, Polska, Warszawa, Hefra, ok. 1970
Srebro, próba 3, stal nierdzewna (ostrza noży), waga bez noży 1136 g, razem 30 sztuk