ŁYŻKA W STYLU ROKOKOWYM, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Wilhelm Binder, k. XIX w.

230.00

Srebro próba 800, waga 39 g, dł. 19 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, WTB