Wyświetlanie 106–120 z 203 wyników
HERBATNICA, pocz XX w.
590.00 złTABAKIERKA, Czechy, Praga, 1800
1,770.00 złTABAKIERKA, Czechy, Praga, 1800
PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, 1921-31
708.00 złSERWETNIK Z FETE GALLANTE, Włochy, ok. 1930
590.00 złSERWETNIK Z FETE GALLANTE, Włochy, ok. 1930
Biały metal, nakładka srebrna, próba 800, nadruk barwny; waga całk. 97 g; 6 x 12 cm
PUDERNICZKA W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, poł. XX w.
708.00 złPUDERNICZKA W STYLU ART DECO, Polska, Warszawa, poł. XX w.
Srebro, walcowana złota nakładka, lusterko, waga całk. 83 g; 7 x 6,5 cm
PAPIEROŚNICA Z BOGINIĄ MEKKALA, Tajlandia, poł. XX w.
590.00 złPAPIEROŚNICA Z BOGINIĄ MEKKALA, Tajlandia, poł. XX w.
Srebro, próba 925, niello; waga 76,6 g, 8 x 9 cm
PAPIEROŚNICA Z GIMNASTYCZKĄ, Austria, Wiedeń, ok. 1900
2,360.00 złPAPIEROŚNICA Z GIMNASTYCZKĄ, Austria, Wiedeń, ok. 1900
Biały metal, emalia malarska; waga 124 g; 9 x 8,5 cm
PAPIEROŚNICA Z PÓŁKATEM KOBIECYM, Austria, Wiedeń, ok. 1900
5,664.00 złPAPIEROŚNICA Z PÓŁKATEM KOBIECYM, Austria, Wiedeń, ok. 1900
Srebro, wewnątrz złocona, emalia malarska; waga 131,72 g; 9 x 8 cm
PAPIEROŚNICA Z Z KOBIETĄ PRZY WANNIE, ok. 1900
5,760.00 złPAPIEROŚNICA Z Z KOBIETĄ PRZY WANNIE, ok. 1900
Srebro, próba 835, wewnątrz złocona; emalia malarska, waga 114,5 g; 10,5 x 7,5 cm
237. PAPIEROŚNICA Z MERCEDESEM, Niemcy, Pforzheim, Louis Kuppenheim, ok. 1905
6,000.00 zł237. PAPIEROŚNICA Z MERCEDESEM, Niemcy, Pforzheim, Louis Kuppenheim, ok. 1905
Srebro, próba 900, wewnątrz złocona, emalia malarska; waga 179 g; 9 x 9,5 cm
PAPIEROŚNICA Z KOBIETĄ NAD WODĄ, pocz. XX w.
2,360.00 złPAPIEROŚNICA Z KOBIETĄ NAD WODĄ, pocz. XX w.
Biały metal srebrzony, złocony; emalia malarska; waga 137,5 cm; 10 x 8,5 cm
PAPIEROŚNICA, Rosja, Moskwa, Aleksandr Gierasimowicz Kriwowiczew, po 1908
1,180.00 złPAPIEROŚNICA, Rosja, Moskwa, Aleksandr Gierasimowicz Kriwowiczew, po 1908
Srebro, próba 84; kryształ górski, waga 112 g 10,5 x 6,5 cm
PUDEŁKO NA IMPORTOWANY TYTOŃ, Rosja, Moskwa, Wasilij Sergiejewicz Sikaczew, po 1908
10,560.00 złPUDEŁKO NA IMPORTOWANY TYTOŃ, Rosja, Moskwa, Wasilij Sergiejewicz Sikaczew, po 1908
Srebro, próba 84, złocenie, złoto (uchwyt), waga 474 g
PUDEŁKO NA PAPIEROSY PHERESLI FIRMY ŁAFERM, Rosja, Moskwa, Aleksandr Aleksiejew Muchin, 1885
9,360.00 złPUDEŁKO NA PAPIEROSY PHERESLI FIRMY ŁAFERM, Rosja, Moskwa, Aleksandr Aleksiejew Muchin, 1885
Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, waga 307,3 g; 5,5 x 9 x 7,2 cm
NÓŻ DO PAPIERU, Rosja, Moskwa, po 1908
590.00 zł