Wyświetlanie 91–105 z 203 wyników
PUZDERKO NA KUNKUM, Indie XX w.
472.00 złPUDERNICZKA, Polska, Kraków, po 1931
708.00 złPUDERNICZKA, Polska, Kraków, po 1931
Plater na nowym srebrze, szkło, waga cłk. 169 g, śr. 11 cm
PUDEŁKO NA PAPIEROSY, Polska, po 1931
1,770.00 złPUDEŁKO NA PAPIEROSY, Polska, po 1931
Srebro, próba 3, drewno, waga cłk. 355 g; 6,2 x 11,7 x 8,7 cm
SERWETNIK Z KRÓLIKIEM, Schwäbisch Gmünd, Jakob Grimminger, po 1895
354.00 złSERWETNIK Z KRÓLIKIEM, Schwäbisch Gmünd, Jakob Grimminger, po 1895
Srebro, próba 835, waga 20,2 g, dł. 5 cm
PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, Semia (D.Semiatycz), po 1931
708.00 złPAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, Semia (D.Semiatycz), po 1931
Srebro, próba 3, waga 116,3 g; 11 x 7,8 cm
PAPIEROŚNICA W STYLU STARORUSKIM, Rosja, Moskwa, Iwan Jakowlewicz Griszin, 1889
1,003.00 złPAPIEROŚNICA W STYLU STARORUSKIM, Rosja, Moskwa, Iwan Jakowlewicz Griszin, 1889
Srebro, próba 84, waga 122 g; 9 x 7 cm
PUZDERKO, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1860
826.00 złPUZDERKO, Polska, Warszawa, Fraget, ok. 1860
Plater na miedzi, wkład szklany, wys.5; śr. 7,5 cm
TABAKIERKA ZE SCENĄ W GOSPODZIE, XX w.
708.00 złTABAKIERKA ZE SCENĄ W GOSPODZIE, XX w.
Srebro, próba 925, wewnątrz złocone; waga 38,6 g; 46 x 60 mm
PAPIEROŚNICA, Rosja, Moskwa, Sergiej Nikołajewicz Nazarow, 1899 – 1908
2,950.00 złPAPIEROŚNICA, Rosja, Moskwa, Sergiej Nikołajewicz Nazarow, 1899 – 1908
Srebro, próba 84, waga 155g; 9,5 x 8,5 cm
PUZDERKO NA TABLETKI, Norwegia, pocz. XX w.
354.00 złPOPIELNICZKA ok. 1930
118.00 złPAPIEROŚNICA DAMSKA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, po 1930
531.00 złPAPIEROŚNICA DAMSKA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, po 1930
Srebro, próba 2, złocenie, waga 101 g; 10,5 x 5,6 cm
PUDERNICZKA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, po 1930
531.00 złPUDERNICZKA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, po 1930
Srebro, próba 2, złocenie, szkło, waga całk. 117g; 7,8 x 7,3 cm
STATYW NA ZAPAŁKI, Polska, Warszawa, Bracia Buch, pocz. XX w.
590.00 złSTATYW NA ZAPAŁKI, Polska, Warszawa, Bracia Buch, pocz. XX w.
Plater na mosiądzu, wys. 12 cm
PIĘĆ SERWETNIKÓW, Rosja, Moskwa, Nikołaj Zwieriew, i.F. Sapogow, Wasilij Rukawisznikow, 1885 – 1910
1,475.00 złPIĘĆ SERWETNIKÓW, Rosja, Moskwa, Nikołaj Zwieriew, i.F. Sapogow, Wasilij Rukawisznikow, 1885 – 1910
Srebro, próba 84, złocenie, waga całk. 159 g