Wyświetlanie 166–180 z 203 wyników
RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ NA ORLE, Polska, Warszawa, przed 1950
354.00 złRYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ NA ORLE, Polska, Warszawa, przed 1950
Srebro, próba 3, złocenie, waga 17,3 g; 58 x 52 mm, dwuczęściowy, łańcuszek
RYNGRAF SOLIDACJI KUPCÓW POZNAŃSKICH, Polska, Kraków, po 1931
517.00 złRYNGRAF SOLIDACJI KUPCÓW POZNAŃSKICH, Polska, Kraków, po 1931
Srebro, próba 3, waga 14,8 g, 64 x 33 mm
RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, Warszawa, po 1986
230.00 złRYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, Warszawa, po 1986
Srebro, próba 3, waga 10,3 g, 45 x 39 mm, dwuczęściowy, łańcuszek
RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ NA ORLE, Polska, Warszawa, po 1931
300.00 złRYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ NA ORLE, Polska, Warszawa, po 1931
Srebro, próba 3, waga 9,8 g; 50 x 40 mm; dwuczęściowy, łańcuszek
RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ NA ORLE, Polska, Warszawa, Chyliński, przed 1970
402.00 złRYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ NA ORLE, Polska, Warszawa, Chyliński, przed 1970
Srebro, próba 3, złocenie, waga 20,6 g, 7 x 6 cm, dwuczęściowy, łańcuszek
PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, Cepelia, 1953
460.00 złPAPIEROŚNICA, Niemcy, 1915
747.00 złPAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, 1921 – 1931
632.00 złPAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, 1921 – 1931
Srebro, próba 3, waga 117,7 g, 9 x 9,5 cm
PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, przed 1941
632.00 złPAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, przed 1941
Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 132 g, 10,5 x 7,5 cm
PUDEŁKO NA CYGARA, Anglia, Birmingham, E & N Speak, 1966
2,300.00 złPUDEŁKO NA CYGARA, Anglia, Birmingham, E & N Speak, 1966
Srebro, drewno, skóra, 3,5 x 14,5 x 9,3 cm
PUDERNICZKA, Polska, Warszawa, przed 1948
460.00 złPUDEŁKO NA CYGARA, Niemcy, Heilbronn, Bruckmann & Söhne, ok. 1930
2,300.00 złPUDEŁKO NA CYGARA, Niemcy, Heilbronn, Bruckmann & Söhne, ok. 1930
Srebro, próba 835, drewno, skóra; 4 x 13 x 8,5 cm
STATYW NA ZAPAŁKI, USA, Nowy Jork, Revere, 1914 – 1960
402.00 złSTATYW NA ZAPAŁKI, USA, Nowy Jork, Revere, 1914 – 1960
Srebro, próba sterling (925), waga 87,7 g, 9 x 6,5 cm
PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, 1931-1947
862.00 złPAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, 1931-1947
Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 146 g; 11 x 7,5 cm
SZCZOTKA DO WŁOSÓW, Szwajcaria, Jezler, 1 poł. XX w.
230.00 złSZCZOTKA DO WŁOSÓW, Szwajcaria, Jezler, 1 poł. XX w.
Srebro, róg, końskie włosie, dł. 23,5 cm