Wyświetlanie 181–195 z 203 wyników
PUDERNICZKA, Polska, Kraków, po 1931
517.00 złETUI NA SZMINKĘ Z LUSTERKIEM, XIX/XX w.
Srebro, próba 900, szkło, waga całk. 33,2 g, dł. 57 mm
PUDERNICZKA, Polska, Warszawa, po 1931
517.00 złPUDERNICZKA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, po 1931
402.00 złPUDERNICZKA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, po 1931
Srebro, próba 3, szkło, waga całk. 80 g, 6,5 x 6,5 cm
PUDERNICZKA, Polska, po 1931
460.00 złPARA SOLNICZEK Z ŁYŻECZKAMI, Polska, Kraków, ok. 1970
1,770.00 złPARA SOLNICZEK Z ŁYŻECZKAMI, Polska, Kraków, ok. 1970
Srebro, próba 3, waga 73 g, wys. 4,7 cm
PUDEŁKO NA PRZYBORY DO SZYCIA W FORMIE POSTACI KOBIECEJ, 1 poł. XIX w.
920.00 złPUDEŁKO NA PRZYBORY DO SZYCIA W FORMIE POSTACI KOBIECEJ, 1 poł. XIX w.
Srebro, waga 18 g, wys. 7,5 cm
PARA PUZDEREK NA BIŻUTERIĘ, Polska, Warszawa, ok. 1970
1,380.00 złPARA PUZDEREK NA BIŻUTERIĘ, Polska, Warszawa, ok. 1970
Srebro, próba 3, waga 408 g, wys. 8, śr. 9 cm
517.00 złPUDERNICZKA, Polska, Warszawa, po 1931
Srebro, próba 3, szkło, waga całk. 188 g, śr. 11 cm
402.00 złPAPIEROŚNICA POWSTAŃCA WARSZAWSKIEGO DIONIZEGO DUNIŃSKIEGO, Polska, Warszawa, Wiktor Gontaczyk, ok. 1935
1,800.00 złPAPIEROŚNICA POWSTAŃCA WARSZAWSKIEGO DIONIZEGO DUNIŃSKIEGO, Polska, Warszawa, Wiktor Gontaczyk, ok. 1935
Srebro, próba 3, złoto (aplikacje), emalia (herb warszawy), waga 144,5 g, 77 x 108 mm
PAPIEROŚNICA DAMSKA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, po 1930
345.00 złPAPIEROŚNICA DAMSKA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, po 1930
Srebro, próba 3; waga 64 g; 9 x 5 cm
PARA SOLNICZEK Z ŁYŻECZKAMI, Polska, Kraków, po 1963
1,770.00 złPARA SOLNICZEK Z ŁYŻECZKAMI, Polska, Kraków, po 1963
Srebro, próba 3, waga 177 g, wys. 67, śr. 44 mm
TABAKIERKA, poł. XIX w.
575.00 złTABAKIERKA, poł. XIX w.
Mosiądz srebrzony, wewnątrz złocony, pokrywka na zawiasie z ozdobnym kartuszem, markieteria: drewno, mosiądz, srebro, cyna, masa perłowa, kość; 2,5 x 8,5 x 7,3 cm
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
PUDERNICZKA, ok. 1930
230.00 złPUDERNICZKA, ok. 1930
Srebro, próba 3; waga 67 g, 7 x 7 cm
Wybite: 14; SW; 3, głowa w chuście