Wyświetlanie 136–150 z 203 wyników
PUDERNICZKA, 1. poł. XX w.
354.00 złFIFKA, Polska, Kraków, po 1931
236.00 złOBJAŚNIACZ DO ŚWIEC, Niemcy, Otterndorf, Johann Heinrich Feltmann, ok. 1830
2,183.00 złOBJAŚNIACZ DO ŚWIEC, Niemcy, Otterndorf, Johann Heinrich Feltmann, ok. 1830
Srebro, próba 12, dł. 19 cm
SOLNICZKA, Polska, Warszawa, Teodor Werner, 1874
1,770.00 złSOLNICZKA, Polska, Warszawa, Teodor Werner, 1874
Srebro, próba 84, złocenie, waga 60 g, wys. 3,5, śr. 6,5 cm
PAPIEROŚNICA Z DWÓJKĄ KONI, ZSRR, Kijów, po 1927
1,150.00 złPAPIEROŚNICA Z DWÓJKĄ KONI, ZSRR, Kijów, po 1927
Srebro, próba 875, wewnątrz złocona, kamień jubilerski; waga 150,2 g; 11 x 8 cm
NÓŻ DO PAPIERU, pocz. XX w.
230.00 złPUDERNICZKA w stylu art deco, Polska, Warszawa, po 1930
Srebro, próba 3, szkło (lusterko), śr. 75 mm
PUDERNICZKA Z OKRĘTEM W STYLU ART DECO , Polska, Warszawa, po 1930
575.00 złPUDERNICZKA Z OKRĘTEM W STYLU ART DECO , Polska, Warszawa, po 1930
Srebro, próba 3, szkło, waga całk. 218 g, śr. 11 cm
RYNGRAF Z MATKA BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ NA ORLE, Warszawa, po 1927
460.00 złRYNGRAF Z MATKA BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ NA ORLE, Warszawa, po 1927
Srebro, waga 4,37 g, 36 x 27 mm, kontra
RYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, Warszawa, A. Chyliński, 1960
230.00 złRYNGRAF Z MATKĄ BOŻĄ CZĘSTOCHOWSKĄ, Polska, Warszawa, A. Chyliński, 1960
Srebro, próba 3, złocenie, waga 8,56 g, 4 x 3,3 cm, dwuczęściowa, łańcuszek
FIFKA, Polska, Warszawa, Bolesław Wietrzykowski, po 1931
172.00 złFIFKA, Polska, Warszawa, Bolesław Wietrzykowski, po 1931
Srebro, próba 3, waga 12 g, dł. 8,5 cm
PUDERNICZKA, Polska, Warszawa, po 1931
287.00 złLASKA ZE SFINKSEM, Polska, po 1930
1,380.00 złLASKA ZE SFINKSEM, Polska, po 1930
Drewno, srebro (rączka), mosiądz (skuwka), dł. 89,5 cm
KLAMRA OD PASA, Rosja, Nowoczerkask, ok. 1870
920.00 złKLAMRA OD PASA, Rosja, Nowoczerkask, ok. 1870
Srebro, próba 84, niello, waga 24 g, 4 x 8,5 cm
TABAKIERKA, XIX/XX w.
287.00 zł