SZCZOTKA DO WŁOSÓW, Szwajcaria, Jezler, 1 poł. XX w.

230.00

Srebro, róg, końskie włosie, dł. 23,5 cm

Puncowanie: 800, znak wytwórcy

Wyryty monogram JG