PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, przed 1941

632.00

Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 132 g, 10,5 x 7,5 cm

Puncowanie: KiM; 3, głowa w chuście, W

Wyryty monogram JP; wewnątrz: Drogiemu Przyjacielowi Roman 19.III.41.