Wyświetlanie 46–60 z 84 wyników
PARA ŚWIECZNIKÓW KOLUMNOWYCH, Niemcy, Goslar, k. XVIII w.
5,900.00 złPARA ŚWIECZNIKÓW KOLUMNOWYCH, Niemcy, Goslar, k. XVIII w.
Srebro, waga 663 g, wys. 25,5 cm
ŚWIECZNIK, Polska, Warszawa, Karol Filip Malcz, 1855
2,950.00 złŚWIECZNIK, Polska, Warszawa, Karol Filip Malcz, 1855
Srebro, próba 84, waga 205 g, 14 x 9,2 x 9,2 cm
LICHTARZ, Polska, poł. XVIII w.
4,130.00 złLICHTARZ, Polska, poł. XVIII w.
Srebro, kute, repusowane, waga 356 g, wys. 21 cm
LICHTARZ, Polska, XVIII w.
4,200.00 złLICHTARZ, Polska, XVIII w.
Srebro, kute, odlewane, próba 12, waga: 352 g wys. 20 cm
PARA KANDELABRÓW W STYLU ART DECO, Polska, ok. 1930
8,260.00 złPARA KANDELABRÓW W STYLU ART DECO, Polska, ok. 1930
Srebro, próba 800, waga 2000 g, wys. 53,5 cm, rozstaw ramion 23 cm
PARA KANDELABRÓW Z POSTACIĄ DYLA SOWIZDRZAŁA, Niemcy, 3 tercja XIX w.
747.00 złPARA KANDELABRÓW Z POSTACIĄ DYLA SOWIZDRZAŁA, Niemcy, 3 tercja XIX w.
Plater na mosiądzu, wys. 29,5, rozstaw ramion 26 cm
ŚWIECZNIK, Polska, Warszawa, po 1986
2,070.00 złŚWIECZNIK, Polska, Warszawa, po 1986
Srebro, próba 925, bursztyn, szkło fioletowe, ametyst, wys. 19 cm
LICHTARZ JEDNOŚWIECOWY, Niemcy, Berlin, Johann George Wilhelm Heinicke, 1830 – 1850
2,070.00 złLICHTARZ JEDNOŚWIECOWY, Niemcy, Berlin, Johann George Wilhelm Heinicke, 1830 – 1850
Srebro, próba 12, waga 246 g, 27 x 9,3 x 9,3 cm
411. PARA KANDELABRÓW KLASYCYSTYCZNYCH, Śląsk, Wrocław, David Gottlieb Raudner, 1795-1800
22,000.00 zł411. PARA KANDELABRÓW KLASYCYSTYCZNYCH, Śląsk, Wrocław, David Gottlieb Raudner, 1795-1800
Srebro, próba 12, waga 1113 g. wys.37, rozstaw ramion 39,5 cm
ŚWIECZNIK, Austria, 1856
2,500.00 złŚWIECZNIK, Austria, 1856
Srebro, próba 13, waga 330 g. wys. 27, śr. 12,5 cm
PARA ŚWIECZNIKÓW, Prusy, Królewiec, Carl Zimmermann, ok. 1830
8,400.00 złPARA ŚWIECZNIKÓW, Prusy, Królewiec, Carl Zimmermann, ok. 1830
Srebro, próba 12, waga 580 g, wys. 28,podstawa 9,5 x 9,5 cm
ŚWIECZNIK, Polska, Warszawa, Abram Reiner, 1856
2,242.00 złŚWIECZNIK, Polska, Warszawa, Abram Reiner, 1856
Srebro, próba 84, waga 359 g, wys. 29 cm
ŚWIECZNIK KOLUMNOWY, Polska, Warszawa, Antoni Riedel, 1899 – 1904
3,600.00 złŚWIECZNIK KOLUMNOWY, Polska, Warszawa, Antoni Riedel, 1899 – 1904
Srebro, próba 84, waga 700 g, wys. 54 cm
LICHTARZ TRZYŚWIECOWY, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Otto Wolter, pocz. XX w.
1,380.00 złLICHTARZ TRZYŚWIECOWY, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Otto Wolter, pocz. XX w.
Srebro, próba 800, dociążony, waga całk. 391 g, 21 x 27 x 12 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, kielich0
LICHTARZ JEDNOŚWIECOWY, USA, XX w.
575.00 złLICHTARZ JEDNOŚWIECOWY, USA, XX w.
Srebro, próba sterling (925) , waga 120 g, wys. 29 cm,śr podstawy 10 cm
Puncowanie: STERLIN | A.C.