Wyświetlanie 61–75 z 81 wyników
BUŻUAREK, Polska, Warszawa, Karol Filip Malcz, ok. 1830
1,770.00 złBUŻUAREK, Polska, Warszawa, Karol Filip Malcz, ok. 1830
Srebro, próba 12, waga 115 g, 4,5 x 11 x 7 cm
ŚWIECZNIK, Polska, Warszawa, XX w.
1,150.00 złŚWIECZNIK, Polska, Warszawa, XX w.
Srebro, próba 3, waga 314 g, wys. 36 cm, śr. podstawy 16,5 cm
Puncowanie: w okręgu CH; w owalu W, głowa kobiety w chuście, 3
ŚWIECZNIK NEOBAROKOWY, Niemcy, Vollgold, k. XIX w.
1,800.00 złŚWIECZNIK NEOBAROKOWY, Niemcy, Vollgold, k. XIX w.
Srebro pr. 800, 245 g. wys. 21,5 cm, śr. podstawy 12 cm
Puncowanie: w okręgu V, półksiężyc, korona, 800
LICHTARZYK, Polska, Warszawa, Fraget, poł. XIX w.
230.00 złLICHTARZYK, Polska, Warszawa, Fraget, poł. XIX w.
Miedź srebrzona, wys. 14,5 cm
Miedź srebrzona, wys. 14,5 cm
BUŻUAREK, Wrocław, Bracia Sommé, 1906
1,770.00 złBUŻUAREK, Wrocław, Bracia Sommé, 1906
Srebro, próba 800, waga 234 g, 9 x 17,5 x 14 cm
Wyryty monogram EL pod koroną hrabiowską i data 1906
Puncowanie: BR.SOMMÉ 800 półksiężyc, korona ; wyryta data 1906
LICHTARZ JEDNOŚWIECOWY, Austria, 1856
1,200.00 złLICHTARZ JEDNOŚWIECOWY, Austria, 1856
Srebro, próba 13, waga 179 g, wys. 28, śr. podstawy 15,5 cm
Puncowanie: DD; herb Wiednia z próbą 13 i datą 18(?)6
Na kolistej, wysklepionej stopie, trzon stożkowy, tuleja tulipanowa
LICHTARZ JEDNOŚWIECOWY, Polska, Warszawa, Fraget, poł. XIX w.
402.00 złLICHTARZ JEDNOŚWIECOWY, Polska, Warszawa, Fraget, poł. XIX w.
Miedź i cyna (nakładki) srebrzone, wys. 27,5, podstawa 12,5 x 12 cm
PARA LICHTARZY JEDNOŚWIECOWYCH, Polska, Warszawa, Fraget, poł. XIX w.
977.00 złPARA LICHTARZY JEDNOŚWIECOWYCH, Polska, Warszawa, Fraget, poł. XIX w.
Miedz, cyna (nakładki) srebrzone, wys 23, 5 cm
LICHTARZYK, Austria, Wiedeń, Mayerhofer & Klinkosch, 1840
1,062.00 złLICHTARZYK, Austria, Wiedeń, Mayerhofer & Klinkosch, 1840
KANDELABR KOLUMNOWY, PIĘCIOŚWIECOWY, Niemcy, L.Werner, po 1888
7,310.00 złKANDELABR KOLUMNOWY, PIĘCIOŚWIECOWY, Niemcy, L.Werner, po 1888
PARA LICHTARZY, Królestwo Polskie, M. Szepszel, ok. 1830
8,400.00 złPARA LICHTARZY, Królestwo Polskie, M. Szepszel, ok. 1830
Srebro, wys. 30 cm; waga: 737 g
PARA KLASYCYSTYCZNYCH KANDELABRÓW DWUŚWIECOWYCH, Niemcy, Berlin, August Ferdinand Gentzmer, 1790 – 1795
33,040.00 złPARA KLASYCYSTYCZNYCH KANDELABRÓW DWUŚWIECOWYCH, Niemcy, Berlin, August Ferdinand Gentzmer, 1790 – 1795
Srebro, waga 2800 g; wys. 38,5 cm
PARA LICHTARZY JEDNOŚWIECOWYCH, XVII w.
14,160.00 złPARA LICHTARZY JEDNOŚWIECOWYCH, XVII w.
Srebro, waga 582 g, wys. 12,5, podstawa 11,5 x 11,5 cm
Puncowanie: w prostokącie F VE T L (?); w kartuszu (?) litery nieczytelne
Pochodzenie: stara kolekcja w Rewalu (Tallin)